"Dziękuję bardzo! To najlepiej wydane przeze mnie pieniądze :) świetnie się ogląda Pańskie kursy. Na razie obejrzałem tylko kursy Sekrety profesjonalnego brzmienia I Profesjonalna obróbka wokalu i jestem bardzo zadowolony:) Znacząco poprawiło się brzmienie moich miksów. Nie mogę się już doczekać aż pójdę dalej:)"

Krzysztof SCR

"Witam, chciałem tylko napisać że materiały z kursów są bardzo pomocne, świetnie zrealizowane, a jedyne co złego zrobiłem przy ich zakupie... to że dokonałem go tak późno. Powodzenia w dalszej pracy, wracam do nauki!!" (źródło: e-mail)

Wojtek Luczak

"Wszystkim niezdecydowanym, poszukującym rzetelnych i łatwych w przebrnięciu "krok po kroku" tutoriali, polecam serdecznie portal MUSONEO. Jestem przekonana, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Takiego portalu w języku polskim nie było dotąd na rynku. Za bardzo niską kwotę otrzymujemy wysokiej jakości pakiet informacji. W razie jakichkolwiek pytań, pomoc techniczna odpowiada na zadane pytania. Słowem - świetny portal. Polecam!"

Daga Gregorowicz (zespół DagaDana)

"MUSONEO to prawdziwa skarbnica wiedzy, której zdobycie jeszcze parę lat temu wymagałoby całych lat praktyki w środowisku studyjnym. Teraz wszystko to jest w zasięgu kilku kliknięć, dostępne dla każdego i podane w atrakcyjnej, przystępnej formie. Nieoceniony wprost serwis dla początkujących, ale również zaawansowani użytkownicy proaudio znajdą tu sporo informacji, które pomogą zrozumieć kwestie techniczne, zapoznać się z nowościami, konkretnymi rozwiązaniami sprzętowymi, lub po prostu usprawnić swoją pracę."

Andrzej Kasprzyk (producent muzyczny, kompozytor, muzyk – Kryzys, Wiedźmin, Snow Crash Trio, Rara Avis)

"Pośród coraz częściej pojawiających się stron, blogów itp., Musoneo jawi się jako najbardziej profesjonalny wideo-portal niosący pomoc entuzjastom nagrywania i miksowania muzyki. Zdecydowanie najlepsze pod względem merytorycznym i dydaktycznym filmy instruktażowe w Polsce. A to dopiero początek działalności MUSONEO! Gratulacje!"

Krzysztof Zieliński (muzyk, nauczyciel)

"Kursy wideo z Musoneo wypełniają lukę na polskim rynku w dziedzinie szkoleń. Dla początkujących są obowiązkową lekturą do przerobienia i poznania podstaw  realizacji dźwięku oraz obsługi najbardziej popularnych programów do produkcji muzyki a dla zaawansowanych użytkowników świetnym źródłem informacji o najnowszych trendach w branży muzycznej. Poziom szkoleń jest bardzo merytoryczny i profesjonalnie zrealizowany. Gorąco polecam!

Damian Galon (realizator dźwięku, kompozytor, muzyk, tyflopedagog)

Do redaktora: "Chciałbym Ci bardzo podziękować za to co robisz. Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy na temat. Mam nadzieje że jeszcze zdążę w swoim życiu ogarnąć wiedzę na temat produkcji muzycznej w takim stopniu jak Ty i może ktoś jeszcze o mnie usłyszy, bo staram sie podchodzić do tematu ambitnie."

Szeryfkite

"Propsy i za filmy i za sobotnie warsztaty. Dzięki." (źródło: Facebook)

Kecz Up

"Te szkolenia są tak zrobione, że jak człowiek zapłaci to ma mega-satysfakcję, że coś takiego jest. Jeśli (szkolenia) dalej będą tak prowadzone, będę ciągle kupował ful dostęp. Pozdrowienia dla autorów (...)" (źródło: Facebook)

Andrzej Fatum

"Zamówiłem, obejrzałem, polecam :))" (źródło: Facebook)

Adam Adams

"Nabyłem i .... nie mam słów , to jest zayebeesta sprawa:)" (źródło: Facebook)

Marian Bialik

dot. kursu Ableton Push: "Świetny kurs! Powodzenia w dalszej pracy" (źródło: Facebook)

CDJs, Turntables, MIDI controllers Fans Poland

dot. kursu Domowe Studio Nagrań: "Polecam , kopalnia wiedzy w pigułce" (źródło: Facebook)

Andrzej Kozłowski

"Wasze kursy są świetne! Pozdrawiam" (źródło: Facebook)

Thomas Martin

"Systematycznie śledzę wydarzenia na Państwa stronie, jestem zachwycony materiałami jakie są pokazywane. Dużo z nich korzystam." (źródło: e-mail)

Adrian Prus

"Gratuluję świetnego projektu. Brakowało tego typu kursów on-line i Musoneo świetnie wypełniło tę lukę. Dotychczas byłem skazany na długie godziny poszukiwań oraz setki prób i błędów. Teraz w jednym miejscu mam wszystko czego szukałem. Od technik syntezy, poprzez wybór sprzętu, techniki, skończywszy na masteringu.. a do tego rodzimej produkcji :)" 

(źródło: e-mail)

Krystian Rajski

"Witam, jestem pod wrażeniem kursów. Doceniam zaangażowanie i czas poświęcony nakręceniu kursów. Bardzo przystępna forma kursów. Żadna książka nie odda tego, co można przedstawić w formie starannie nagranych tutoriali wideo!

(źródło: e-mail)

Waldemar Łapiński

"Każdy z kursów Musoneo to pełen profesjonalizm.

(źródło: Facebook)

Tomasz Śmigielski

"Odstawiacie kawał DOBREJ ROBOTY. Dzięki za wszystko i pozdrowienia od młodzieżowego studia nagrań StudioGim9" (źródło: Facebook)

StudioGim9

"(...) nie wszystko jest takie jasne i przystępne w instrukcjach, szczególnie w przypadku Cubase (...). Wasz kurs dużo mi pomógł przy obsłudze Cubase (...)" (źródło: e-mail)

Jacenty Gołębiewski

"Zakupiłem kilka kursów i powiem, że jest dość klarownie opowiedziane. Także polecam:)" (źródło: Facebook)

Mariusz Drożdżyk

"Zapoznałem się z Waszą bogatą ofertą kursów (...). Rewelacyjna sprawa dla takich osób jak ja. Niezmiernie się cieszę, że macie nawet kurs dotyczący Pusha. Świetna robota!" (źródło: e-mail)

Sławek Wojtaszek

"Najbardziej profesjonalne kursy wideo, jakie kiedykolwiek widziałem odnośnie produkcji muzycznej. Każdy, zarówno amator jak i profesjonalista znajdzie tutaj dla siebie prawdziwą kopalnię wiedzy uporządkowaną w logiczny i zrozumiały sposób. Dla mnie niezastąpiony numer 1!" (źródło: e-mail)

Tadeusz Lis

"(...) musoneo to zdecydowanie portal, który otworzył mi oczy na wiele spraw - np. w końcu zacząłem rozumieć na czym polegają te wszystkie gałeczki w syntezatorach! ;) (...)" (źródło: e-mail)

Jan Felcyn

"Od jakiegoś czasu posiadam pełen dostęp do serwisu i jestem porażony jakością kursów tu dostępnych. Jestem pewien że będę Waszym stałym "uczniem":)"  (źródło: e-mail)

Rafał Ostrowski

"(...). Jestem w trakcie przerabiania kursów, bez słodzenia mogę powiedzieć, że są najlepsze na rynku! (...)" (źródło: e-mail)

Paweł Szczęsny

"(...) Bardzo fajnie prowadzisz zajęcia, jestem zadowolony z zakupu! (...)" (źródło: e-mail)

Michał Stankiewicz

"(...) A tak swoją drogą to szkolenia macie najlepsze jakie do tej pory spotkałem! (...)" (źródło: e-mail)

Marcin Kowalski

"(...) Jestem w trakcie przerabiania Panskich kursow (bez slodzenia moge powiedziec, ze sa najlepsze na rynku)" (źródło: e-mail)

Paweł Szczęsny

"(...) Cubase wyszedł Wam genialnie i dużo się nauczyłem!" (źródło: wiadomość z Facebook)

Jacob Drzevietzki

"(...) To co robicie to naprawdę kawałek dobrej roboty. Jakość kursow jest wysoka a sposób tłumaczenia przez lektora bardzo klarowny, sensowny, bez zbędnych omówień i powtórzen jak w wielu innych tego rodzaju filmikach dostępnych na youtubie. " (źródło: e-mail)

Jakub Wnorowski

"(...) Native Instruments Massive to potężne narzędzie. Dobrze, że w kursach wideo uczysz wszystkiego od podstaw, tłumaczysz "dla zielonych". Nauczyłem się wszystkiego (jeśli chodzi o obsługę tego syntezatora) i jest mega progress (w mojej muzyce)!" (źródło: e-mail)

Michał Jaskuła

"Najlepsze kursy w sieci! Wszystko na wysokim poziomie, rzetelnie i jasno wytłumaczone! :) Jednym słowem polecam! Aby znaleźć czas, żeby to wszystko obejrzeć i ogarnąć :D Dalej pozostaje tylko praktyka przy odpowiednim sprzęcie;)" (źródło: facebook)

Gregor Podpora

 

"Pełen profesjonalizm ! gorąco polecam !!! ;)" (źródło: facebook)

Tomasz Elzanowski

"(...) wasze kursy naprawdę są mega-pomocne:) Uzupełniam swoją wiedzę, gdyż studiuje realizację dźwięku w Warszawie." - (źródło: wiadomość na facebooku)

Szymon Frąckowiak

"Dzięki za cenne wskazówki. Odwalasz kawał dobrej roboty. Jesteś jedynym w Polsce ekspertem, który produkuje naprawdę profesjonalne kursy i to na szeroką skalę! Gratulacje!" - (źródło: e-mail)

Jakub Wnorowski

"Dzieki za dobra merytoryczna robote!!" - (źródło: facebook chat)

Paweł Olszówka

"Serdecznie dziękuję za kursy, super! Nie mogę się od nich oderwać. Bardzo się cieszę, że trafiłem na ten serwis, będę stałym klientem:)" - (źródło: e-mail)
Artur Halamus

„Zakupiłem kurs Push'a 1 (mając 2-kę) z ciekawości, jak są prowadzone kursy (i) powiem tak: rewelacja, dużo się nauczyłem, są bardzo ciekawie prowadzone, na pewno zakupię ich więcej w najbliższym czasie, polecam.”  - (źródło: e-mail)

Krzysztof Dera

"Kopalnia wiedzy, nie tylko abletonowej! Poza tym świetnie się ogląda i słucha - w przeciwieństwie do większości poradników na YT. Pozdrawiam i życzę sukcesów." - (źródło: e-mail)
Tomasz Sosnowski


"(...) Chciałem Ci podziękować za świetny serwis, wiele tematów które wisiały mi na wątrobie uleciało po przestudiowaniu materiałów wideo, które na nim umieściłeś. Pozwoliło mi to sprecyzować perspektywę praktycznie w całym zakresie komponowania.(źródło: e-mail)
Łukasz Cichowlas


"(...) Śledzę na bieżąco Musoneomam wykupiony Pełny Dostęp i muszę przyznać, że (strona) jest naprawdę imponująca!"
Maciej Ignaczak


"(...) bardzo fajnie, że robi Pan to co robi. Pańskie serie są niezwykle przydatne dla tych którzy szukają przystępnie podanej wiedzy. Tego nie znajdziemy w książkach. A jeśli już musielibyśmy spędzić całe lata na ich czytaniu." 
(źródło: e-mail)
Marcin Jarco
"(...) jakiś czas temu wykupiłem kurs i jestem bardzo zadowolony :) Dzięki filmikom w moment poznałem Maschine(źródło: e-mail)
Sebastian Burba
"Świetne kursy. Przez wiele lat pracowałem na Logicu jednak postanowiłem przejść na Cubase 9 i pańskie kursy dużo pomogły mi w tej zmianie. Bardzo konkretne, omówione profesjonalnym językiem, przejrzyście pokazane funkcje programu."
Andrzej Sokołowski

"(...) zamówiłem u Pana ostatnio kurs Maschine Jam oraz Maszchine 2.x. Chciałbym podziękować Panu za Pana wspaniałą pracę. Świetnie potrafi Pan wytłumaczyć różne zagadnienia. Po obejrzeniu kursów mój sposób myślenia i postrzegania zmienił się diametralnie. Wiele rzeczy stało się dla mnie bardziej jasnych a pozornie trudne rzeczy stały się prostsze. Jeszcze raz bardzo dziękuje." (źródło: e-mail)
Dawid Sidor
"Drogi Maćku, w wolnej chwili kiedy dzieci idą już spać, oglądam całą tą wiedzę zawartą na stronie i żałuję że doba ma tylko 24 ;(" (źródło: e-mail)
Dariusz Lis
"Maćku, ten kurs z FL Studio jest mega przystępny i szczerze mówiąc chętnie wrócę do zabawy z tym DAW, bo edytor pianolowy jest dużo wygodniejszy niż np. w Cubase. Dziwny wydawał mi się mikser a teraz (po obejrzeniu kursu) obsługa, wysyłki i sidechain są dla mnie mega proste" (źródło: chat FB)
Tomasz Śmiegielski

"Maciek, przede wszystkim to wielki szacun za to co zrobiłeś na MUSONEO. Niedawno zacząłem się bawić hobbystycznie w nagrywanie i miksowanie (trochę gram i komponuję a moja córka śpiewa). To jest ogromna kopalnia wiedzy podana w mega profesjonalny sposób. Chętnie polecam jeżeli ktoś interesuje się tym tematem." (źródło: e-mail)
Piotr Mynarski

"PS. OglądamTwój najnowszy kurs o mixie. Jest świetny!" (źródło: chat FB Musoneo)
Piotr Harland
"Chciałbym Tobie bardzo podziękować za pomysł na Musoneo, uczę się codziennie z Twoich kursów, wielkie kompendium wiedzy. Na Twój kanał trafiłem przypadkowo i uważam że był to złoty traf. Gratuluję lat pracy i wiedzy. Uczę się z Twoich kursów i mały krokami moje miksy jak i samo studio stają się lepsze." (źródło: chat FB Musoneo)
Grzegorz Rumiej

"Wszystkie materiały filmowe działają świetnie, bardzo profesjonalne podejście do tematu, co mnie ogromnie cieszy. Warto było wykupić dostęp do oferowanych przez Pana materiałów!"
Krzysztof Borowiec


"Zdecydowałem się na kolejny rok pełnego dostępu do kursów. Kopalnia wiedzy, bardzo wiele się nauczyłem. Dziękuję. Ta muzyczna podróż nie ma końca i to jest super!!! Za tak niewielką sumę (np. w przeliczeniu na miesiąc nauki) - można mieć dostęp do rzetelnej, merytorycznej wiedzy w baaardzo przyjaznej formie.
Po każdym przerobionym kursie wzrasta świadomość, człowiek coraz więcej słyszy, zwraca uwagę na coraz więcej szczegółów produkcyjnych, czy technicznych - dotyczących miksu czy masteringu. A do tego dostęp do kursów z poziomu strony www w każdym miejscu, o każdej porze. Najlepsza z możliwych inwestycji jakie można sobie zafundować, bez względu na poziom zaawansowania." (źródło: e-mail)
Piotr Belak 

"Maciek produkuje kursy szybciej niż ja jestem je w stanie przyswoić :P ... miazga. " (źródło: komentarz FB Musoneo)
Piotr Mynarski


"Szacunek za kurs ableton, bardzo przyswajalny...." (źródło: wiadomość FB Musoneo)
Bartek Fedyk

„Dzięki twoim kursom w pół roku nauczyłem się produkować muzykę na Abletonie. Konsekwencją tego jest koncert który gram w sobotę! (…) uważam Ciebie za najbardziej  wiarygodną osobę w tej kwestii i też dziękuję za trud jaki wkładasz w te filmiki.”
Mateusz Kowal

"Witam. Jestem pod wrażeniem ogromu posiadanej przez Pana wiedzy i kreatywnego jej wykorzystania. Wspaniały wybór i doskonale spożytkowany czas."
Grzegorz Krasicki

„Pana strona jest dla mnie inspiracją do działania jako dla osoby początkującej. Jest tak fantastycznie i szczegółowo dopracowana, że z czystą przyjemnością się ogląda Pana wszystkie filmy”
Wojciech Żaroffe